Lepek 15,56 mg/kg

Mazagrande. Coffe lemonade. (2020)


Složení deklarované výrobcem

Mazagrande. Coffe lemonade. (2020)

Složení:

Nealkoholický sycený nápoj s kávovým extraktem a citronovou a grapefruitovou příchutí. Pasterováno. Případný výskyt zákalu či sedimentu není na závadu. Vysoký obsah kofeinu - není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy.


Složení: voda, Koncentrát z jablečné šťávy 9,3 %, Koncentrované ovocné šťávy 3,2 % (citron 2,8 %, grapefruit 0,4 %), Tekutý kávový extrakt 1 % (voda 72 %, káva 28 %), Citronový extrakt 0,4 %, Oxid uhličitý, Přírodní kávovo-citrusovovo-limetové aroma s jinými přírodními aromaty, Stabilizátor: karubin, Aroma kofein, Obsah kofeinu 22 mg/100 ml.


O produktu více na této stránce:
produkt vložen 30.10.2020

Průměrné výživové údaje na 100g/100 ml
Energetická hodnota 114 kJ / 27 kcal
Tuky 0,1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 6,5 g
- z toho cukry 6,2 g
Vláknina _ g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,01 g

Vážení klienti, 

pokud máte zájem spočítat si zkonzumované množství lepku, použijte pro tuto funkci tlačítko „Do jídelníčku“. Pokud budete chtít zjistit obsah lepku ve snědených potravinách v průběhu dne, u každého výrobku, který jste příslušný den měli, do okénka „Množství“ vložte zkonzumované množství v gramech či mililitrech. Ve sloupci „Mezisoučet“ se objeví množství lepku Vámi zkonzumované v daném výrobku. Položka „Celkem“ Vám udává množství zkonzumovaného lepku ve všech výrobcích, které zadáte do jídelníčku pro příslušný den. 

Na základě řady klinických zkoušek je denní příjem lepku 20 mg/den považován za relativně bezpečný.

KONTAKTUJTE NÁS

ZANECHTE NÁM EMAIL, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.